FestiwaleKinoKultura

Plac Filmowy otwiera drzwi dla młodych filmowców. Weź udział i zobacz swoją produkcję na dużym ekranie!

„Ulica Krótka” zaprasza młodych filmowców w wieku od 13 do 25 lat do udziału w konkursie krótkich metraży. Wybrane produkcje zostaną wyświetlone na dużym ekranie podczas gali Placu Filmowego.

„Ulica Krótka”, organizacja wspierająca młodych artystów, organizuje konkurs krótkometrażowych filmów amatorskich będący częścią nowego festiwalu filmowego – Plac Filmowy. Konkurs, który potrwa od sierpnia do września 2023 roku, otwarty jest dla młodych twórców w wieku od 13 do 25 lat. To doskonała okazja, żeby pokazać swoje umiejętności i zyskać szerszą publiczność.

Nie trzeba być profesjonalistą, żeby wziąć udział w tym konkursie. Regulamin jest niezwykle elastyczny. Tematyka, konwencja i estetyka filmu są dowolne, a jedynym ograniczeniem jest czas – zgłoszony film nie może trwać dłużej niż 15 minut. Jesienią odbędzie się gala Placu Filmowego, gdzie najlepsze prace młodych filmowców zostaną zaprezentowane na dużym ekranie.

Zwycięzcy konkursu nie wrócą do domu z pustymi rękami. Oprócz projekcji ich filmów na dużym ekranie, laureaci otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe. Do wygrania jest między innymi sprzęt filmowy oraz wydawnictwa książkowe i filmowe, co niewątpliwie umili i ułatwi dalszą karierę w świecie filmu.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Trwa BoardMania, najdłuższy konwent gier planszowych w Polsce

Aby wziąć udział, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie organizatora. Szczegóły i zgłoszenia dostępne są również pod tym linkiem.

Projekt jest realizowany przy wsparciu Miasta Lublin, w ramach programu Europejskiej Stolicy Młodzieży 2023.

fot. materiały prasowe

Jeden komentarz do “Plac Filmowy otwiera drzwi dla młodych filmowców. Weź udział i zobacz swoją produkcję na dużym ekranie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *