KoncertyKultura

Myslovitz. 25 lat miłości w czasach popkultury

W sobotę, 2 marca, ikona polskiej alternatywy zespół Myslovitz zaprasza do Centrum Spotkania Kultur w Lublinie na wyjątkowy koncert w związku z jubileuszem 25-lecia ich kultowego albumu „Miłość w czasach popkultury”. To niepowtarzalna okazja do przypomnienia sobie tej wybitnej płyty, która na stałe wpisała się w historię polskiej muzyki rockowej.

W 1999 roku w Polsce ukazał się album, który pokrył się platyną i wywindował zespół Myslovitz na szczyty popularności zarówno w kraju, jak i za granicą. Przeboje, takie jak „Długość dźwięku samotności”, „Chłopcy”, „Dla ciebie”, „Kraków” czy „My”, stały się nieodłączną częścią muzycznej kultury.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Jedzie zapust na wozie. Warsztaty Kultury zapraszają na spotkanie pełne tradycji i zabawy

W 2024 roku krążek został wznowiony z oryginalną okładką autorstwa Ryszarda Horowitza, a zespół Myslovitz wyruszył w trasę koncertową promującą jubileusz najważniejszego w ich dorobku wydawnictwa.

Podczas występów zespół zagra cały album „Miłość w czasach popkultury”, a także nowości i inne ważne utwory.

Dla fanów Myslovitz to podróż sentymentalna, a dla nowego pokolenia – możliwość odkrycia i docenienia tych niezwykłych kompozycji. Teksty z albumu, choć niełatwe i głęboko osadzone w literaturze, stały się integralną częścią polskiej kultury muzycznej i literackiej.

>>> CZYTAJ RÓWNIEŻ: „The Silent Escape”. Lubelska premiera filmu i spotkanie z Oswaldem Rodrigo Pereirą

Myslovitz został założony w 1992 roku przez Artura Rojka, Wojciecha Powagę, Jacka Kuderskiego oraz Wojciecha Kuderskiego w Mysłowicach.

Bilety do nabycia online na stronie: bilety.csklublin.pl.

fot. Myslovitz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *