KoncertyKultura

„Ślepcy” w Lubelskim Centrum Konferencyjnym, czyli wieczór prawdziwej poezji i muzyki

W najbliższą środę, 6 września, Lubelskie Centrum Konferencyjne stanie się epicentrum muzycznych i lirycznych doznań. Dzięki trio utalentowanych artystów będziemy mogli przenieść się w świat wybitnej muzyki i poezji.

6 września o godzinie 19:00 w Lubelskim Centrum Konferencyjnym (LCK) w Lublinie, wyjątkowy muzyczny skład zaskoczy publiczność swoją interpretacją utworów do muzyki Przemysława Gintrowskiego i genialnych wierszy Zbigniewa Herberta, Jacka Kaczmarskiego oraz Jerzego Czecha. Marcin Fidecki za klawiszami, Michał Lewartowicz z gitarą w ręku i Norbert „Smoła” Smoliński przy mikrofonie przeniosą nas w świat genialnej poezji i muzyki.

Składający się z trzech znakomitych muzyków zespół zaprezentuje nam utwory w nowej odsłonie, takie jak „Syn marnotrawny”, „Astrolog” czy „Karol Levittoux”. Wśród nich również niezapomniane „Barbarzyńcy” i „Autoportret Witkacego”, które wybrzmią w nowych, emocjonujących aranżacjach.

Koncert jest otwarty dla wszystkich chętnych, lecz ze względu na ograniczoną ilość miejsc wymagana jest wcześniejsza rejestracja na oficjalnej stronie Lubelskiego Centrum Konferencyjnego. Miejsce można zarezerwować na stronie organizatora www.lck.lubelskie.pl.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Artyści i instytucje kultury wyróżnieni przez marszałka (zdjęcia)

Wydarzenie odbędzie się w Lubelskim Centrum Konferencyjnym w Lublinie w sali S2 im. Antoniego Patka (1 piętro).

fot. materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *