KulturaTeatr

Zakręcona Dziesiątka, czyli spektakl Lubelskiej Akcji Charytatywnej o odwiecznej walce dobra ze złem

W nadchodzący wtorek i środę, 17 i 18 października, Sala Operowa Centrum Spotkania Kultur w Lublinie stanie się areną bitwy między dobrem a złem. „Zakręcona Dziesiątka”, jubileuszowy spektakl Lubelskiej Akcji Charytatywnej, przypomni nam, że teatralna magia może być nie tylko formą rozrywki, ale i sposobem na zmianę rzeczywistości. Wszystko to z myślą o Klinice Hematologii i Transplantacji Szpiku w Lublinie.

Czasami teatr przypomina nam o życiu – zwłaszcza gdy jego scenariusz opiera się na prawdziwych wydarzeniach. Tak jest w przypadku spektaklu „Zakręcona Dziesiątka”, zorganizowanego przez Lubelską Akcję Charytatywną. Przedstawienie stanie się jednocześnie platformą do zbiórki funduszy na rzecz Kliniki Hematologii i Transplantacji Szpiku Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 1 w Lublinie.

Spektakl skupia się na grupie ambitnych, ale nieudolnych realizatorów widowiska, którzy są sabotowani przez tajemniczą, napuszczoną przez władzę pseudo elitę. W tym kontekście odzywają się podziały społeczne i moralne dylematy, które wpisują się w dzisiejszą rzeczywistość. Ostateczne starcie dobra ze złem stanowi kulminacyjny punkt przedstawienia, na którym zagra cała plejada znanych i nieznanych osobistości Lublina.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Katarzyna Piasecka wystąpi w Lublinie z nowym programem „Ukąszona”

Niewątpliwie to wyjątkowe wydarzenie kulturalne, które stanie się jednocześnie okazją do wsparcia ważnej sprawy. Zakup biletów to nie tylko gwarancja dobrej zabawy i głębokich emocji, ale również konkretna pomoc dla pacjentów Kliniki Hematologii i Transplantacji Szpiku.

Spektakl „Zakręcona dziesiątka” odbędzie się w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, we wtorek i środę, 17 i 18 października, o godzinie 19:00. Bilety dostępne są w kasie Centrum Spotkania Kultur oraz online na stronie bilety.csklublin.pl.

fot. materiały organizatora

Jeden komentarz do “Zakręcona Dziesiątka, czyli spektakl Lubelskiej Akcji Charytatywnej o odwiecznej walce dobra ze złem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *