ImprezyKultura

Katarzyna Piasecka wystąpi w Lublinie z nowym programem „Ukąszona”

Zaplanujcie sobie wieczór na śmiech i refleksję! Polska stand-up’erka, Katarzyna Piasecka, wystąpi w Lublinie ze swoim najnowszym materiałem „Ukąszona”. Wydarzenie odbędzie się 26 października w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego.

Uwaga, fani komedii! Katarzyna Piasecka, uznana postać na polskiej scenie stand-up’u, powraca z zupełnie nowym materiałem „Ukąszona”. Impreza odbędzie się w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, przy ulicy Akademickiej 15, o godzinie 18:00, 26 października (czwartek). Nie tylko sama Katarzyna wystąpi na scenie, pojawi się również support, więc wieczór zapowiada się naprawdę ciekawie.

Artystka, urodzona w Świebodzinie, zawsze znana była ze swojego bezpośredniego i autentycznego stylu. Od 2013 roku jest jedną z kluczowych osób w organizacji Gali Stand-up Comedy i od tego czasu brała udział w kolejnych pięciu edycjach tego wydarzenia. Nie tylko „umie w stand-up”, ale także jest znana jako improwizatorka, autorka tekstów i konferansjerka.

Katarzyna Piasecka zyskała ogromne uznanie na przestrzeni lat. Była gospodarzem sceny stand-up’owej w klubie Hybrydy w Warszawie od listopada 2014 roku. W 2019 roku pojawiła się w trasie Stand-up Show 2019 – The Best Of, która zgromadziła około 100 tysięcy widzów. A od 2022 roku artystka występuje w programie „Moje tabu”.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Stanisław Koguciuk, czyli malarz urzekający prostotą w CSK

W dorobku ma także wyróżnienie za aktorstwo podczas XX Przeglądu Kabaretów PaKA oraz Indywidualną Nagrodę na Trybunałach Kabaretowych w Piotrkowie Trybunalskim.

Obejrzyj, posłuchaj, a być może nawet poczujesz, że zostałeś ukąszony/a przez jeden z najjaśniejszych talentów w polskiej komedii. Jeżeli jesteś gotów na śmieszny i prowokujący wieczór, „Ukąszona” jest programem, na który warto zwrócić uwagę. Bilety dostępne na kupbilecik.pl.

fot. materiały organizatora

4 komentarze do “Katarzyna Piasecka wystąpi w Lublinie z nowym programem „Ukąszona”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *