ImprezyKulturaMuzyka

Powrót legendy: „Dużo kobiet, bo aż trzy” z Arturem Andrusem

W najbliższy piątek, 20 października, Lublin na jedną noc stanie się stolicą kabaretu i muzyki. Artur Andrus zaprasza na wyjątkowy wieczór pełen humoru, emocji i niezapomnianych wystąpień.

Lata mijają, a kabaret nie starzeje się ani odrobinę – przynajmniej, jeśli za mikrofonem staje Artur Andrus, znany prowadzący programu muzyczno-kabaretowego „Dużo kobiet, bo aż trzy”. To podróż pełna anegdot, humoru i przede wszystkim – doskonałej muzyki, która od lat bawi publiczność do łez.

Koncept „Dużo kobiet, bo aż trzy” narodził się wiele lat temu i okazał się być fenomenalnym pomysłem. Do współpracy zaproszone zostały trzy wybitne osobowości: Maria Czubaszek, Magda Umer i Hanna Śleszyńska. Każda z nich związana jest z kabaretem w unikalny sposób, co sprawia, że wieczór zapowiada się niezwykle różnorodnie.

Choć w składzie zaszły pewne zmiany, a konkretnie – nie ma już z nami Marii Czubaszek, to jej duch będzie niewątpliwie obecny.

– Marysia będzie z nami we wspomnieniach, anegdotach i opowieściach. Nadal będzie nas rozbawiać, ale może też i trochę wzruszać – podkreślają organizatorzy.

Niezapomniany wieczór odbędzie się już w najbliższy piątek, 20 października, o godzinie 19:00 w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Bilety można nabyć w kasie CSK oraz online na stronie bilety.csklublin.pl.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Katarzyna Piasecka wystąpi w Lublinie z nowym programem „Ukąszona”

Wystąpią: Magda Umer, Hanna Śleszyńska, Artur Andrus i Joanna Kołaczkowska z Kabaretu Hrabi. Towarzyszyć im będą również Wojciech Borkowski, Wojciech Kaleta, Wojciech Stec i Łukasz Borowiecki.

Nie przegap tego wyjątkowego wydarzenia, które z pewnością na długo pozostanie w pamięci każdego miłośnika kabaretu i dobrej muzyki.

fot. materiały organizatora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *