KulturaWydarzenia

Centrum Kultury w Lublinie zaprasza do gry…

Centrum Kultury w Lublinie zaprasza do nowo wyremontowanych Piwnic, które na kilka dni staną się areną wyjątkowej gry…

Przestrzeń Piwnic, jak i sama Gra są szczególnie dedykowane młodzieży. Wydarzenie będzie więc okazją do międzypokoleniowej integracji. Jak zapewniają organizatorzy, zmierzenie się z przygotowanymi zadaniami to również szansa na poznanie możliwości tego miejsca oraz odkrycie własnego potencjału.

>>> CZYTAJ TAKŻE: W kinie w Lublinie. Filmowe propozycje na luty w cyklu Miasto movie

Wszyscy chętni mogą podjąć wyzwanie i przejść przez podziemny labirynt. Co czeka na uczestników? Powrót do dzieciństwa, walka z grawitacją, zamiana ról i artystyczne wyzwania. Do tego wszystkiego należy dodać jeszcze oczywiście muzykę i dobrą zabawę.

Poziom zaangażowania w przejście poszczególnych stacji będzie zależny od uczestnika. Można w pełni zanurzyć się w proponowanym spektrum doświadczeń lub pozostać obserwatorem zdarzeń.

Dla tych, którzy potrzebują szczególnego wsparcia, przygotowano narzędzia dostępności takie jak: tłumaczenie na Polski Język Migowy, asystę czy audiodeskrypcję. Chęć skorzystania z nich można zgłosić droga mailową, podczas zapisów.

Gra przeznaczona dla osób powyżej 15 lat. Udział jest bezpłatny.

Kiedy? W piątek, 23 lutego o godz. 18:00 / w sobotę, 24 lutego o godz. 20:00 / i niedzielę 25 lutego o godz. 17:00.

Zapisy: [email protected] lub tel: 81 466 61 40

Wejście do Piwnic od strony Bigmaru na tyłach budynku. Wejścia w grupach 4-osobowych co 5 minut – dokładna godzina wejścia zostanie przekazana po potwierdzeniu zapisu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *