LublinNa sygnaleWiadomości

Policja zatrzymała poszukiwanego listem gończym 30-latka

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego KMP w Lublinie zatrzymali poszukiwanego 30-latka, za którym kilka miesięcy temu wystawiono list gończy. Mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary za przestępstwa związane z narkotykami.

Po kilku miesiącach poszukiwań, mundurowym udało się zatrzymać 30-letniego mieszkańca Lublina, za którym wystawiono list gończy. Mężczyzna został skazany za posiadanie znacznych ilości narkotyków.

Policjanci ustalili, że 30-latek przez ten czas ukrywał się w Holandii, unikając odbycia zasądzonej kary ponad dwóch lat pozbawienia wolności.

– Prowadzone czynności operacyjne przyczyniły się do ustalenia, że kilka dni temu mężczyzna wrócił do Lublina z Holandii informuje nadkomisarz Kamil Gołębiowski z lubelskiej Policji.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Kolejna operacja antynarkotykowa Policji w regionie. Wpadło trzech mieszkańców Międzyrzeca Podlaskiego (wideo)

Policjanci nie zwlekali i we wtorek rano udali się pod ustalony wcześniej adres, gdzie zastali poszukiwanego mieszkańca Lublina. W trakcie przeszukania jego mieszkania mundurowi znaleźli marihuanę, haszysz oraz amunicję.

Mężczyzna trafił „za kraty”. Za kolejne przestępstwa grożą mu dodatkowe 3 lata więzienia.

Policja zatrzymała 30-latka poszukiwanego o odbycia kary więzienia
fot. Policja | 30-letni mieszkaniec Lublina poszukiwany do odbycia kary więzienia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *