Biała PodlaskaNa sygnaleWiadomościZ regionu

Kolejna operacja antynarkotykowa Policji w regionie. Wpadło trzech mieszkańców Międzyrzeca Podlaskiego (wideo)

W ramach kolejnej operacji antynarkotykowej w regionie, przeprowadzonej tym razem przez funkcjonariuszy z Białej Podlaskiej, aresztowano trzech mieszkańców Międzyrzeca Podlaskiego, u których znaleziono znaczne ilości substancji odurzających. Mundurowi zabezpieczyli m.in. amfetaminę, marihuanę oraz tabletki ekstazy.

Bialscy kryminalni ustalili przed weekendem, że dwaj mieszkańcy Międzyrzeca Podlaskiego mogą przechowywać w swoim domu spore ilości narkotyków. Przeprowadzone przez mundurowych przeszukanie miejsca zamieszkania podejrzanych osób potwierdziło te podejrzenia.

– W poszczególnych pomieszczeniach oraz garażu policjanci ujawnili ponad kilogram białego proszku. Po przeprowadzeniu wstępnego badania potwierdzili, że jest to amfetamina – informuje komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla z bialskiej Policji.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Radzyński „król narkotyków” aresztowany. Policja przejęła prawie kilogram amfetaminy i 80 porcji marihuany

Oprócz tego zabezpieczono marihuanę, tabletki ekstazy oraz pewną ilość gotówki. Obaj mężczyźni, w wieku 38 i 61 lat, trafili do policyjnego aresztu.

W sprawie został zatrzymany również trzeci mężczyzna, 39-letni mieszkaniec tego samego miasta. Zarówno przy nim, jak i w jego samochodzie, funkcjonariusze znaleźli spore ilości amfetaminy.

Zabezpieczony materiał wystarczyłby do przygotowania około 14 tysięcy porcji dilerskich narkotyku. Ponadto, badania przeprowadzone przez bialską drogówkę wykazały, że 39-letni mężczyzna prowadził pojazd pod wpływem substancji odurzających.

– Od mężczyzny została pobrana krew do badań na zawartość narkotyków. Dodatkowo, w trakcie prowadzonych czynności funkcjonariusze ustalili, że 39-latek jest osobą poszukiwaną do odbycia kary pozbawienia wolności  – informuje rzeczniczka Policji w Białej Podlaskiej.

Po zatrzymaniu, wszyscy trzej mężczyźni zostali doprowadzeni do Prokuratury Rejonowej w Radzyniu Podlaskim, gdzie usłyszeli już zarzuty. Na wniosek policji i prokuratury, sąd zastosował wobec nich tymczasowy areszt. Grozi im do 10 lat więzienia.

To drugie tego typu zatrzymanie w ciągu tego tygodnia. W poniedziałek, w Radzyniu Podlaskim aresztowano 32-latka, w mieszkaniu którego znaleziono prawie kilogram amfetaminy i 80 porcji dilerskich marihuany.

 

3 mieszkańców Międzyrzeca Podlaskiego zatrzymanych za przestępstwa narkotykowe
fot. Policja | Zatrzymany mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego
zatrzymani mieszkańcy Międzyrzeca Podlaskiego za przestępstwa narkotykowe
fot. Policja | Zatrzymany mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego
mieszkańcy Międzyrzeca Podlaskiego zatrzymani za posiadanie znacznej ilości narkotyków
fot. Policja

6 komentarzy do “Kolejna operacja antynarkotykowa Policji w regionie. Wpadło trzech mieszkańców Międzyrzeca Podlaskiego (wideo)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *