Na sygnaleRadzyń PodlaskiWiadomościZ regionu

Radzyński „król narkotyków” aresztowany. Policja przejęła prawie kilogram amfetaminy i 80 porcji marihuany

Funkcjonariusze z radzyńskiej komendy zatrzymali 32-letniego mężczyznę podejrzewanego o handel narkotykami. W jego mieszkaniu mundurowi znaleźli prawie 800 gramów amfetaminy, 80 porcji marihuany i haszysz. Mężczyzna został wczoraj tymczasowo aresztowany.

W poniedziałek, na terenie Radzynia Podlaskiego, policjanci przeprowadzili akcję zakończoną zatrzymaniem 32-letniego mężczyzny. Z informacji, którymi dysponowali funkcjonariusze wynikało, że jest on w posiadaniu znacznej ilości substancji odurzających.

Mundurowi zauważyli podejrzanego na jednej z ulic Radzynia Podlaskiego. Gdy mężczyzna zorientował się, że jest obserwowany, nagle zmienił kurs i szybko wsiadł do zaparkowanego nieopodal auta. Za kierownicą czekała na niego 30-letnia kobieta.

Z relacji policji wynika, że w trakcie kontroli oboje nerwowo się zachowywali, co tylko zwiększyło czujność funkcjonariuszy. Jak się okazało, w pojeździe mieli sporą ilość marihuany. Po przeszukaniu auta, mundurowi postanowili zajrzeć do mieszkania 32-latka.

W domu mężczyzny, policjanci natrafili na prawdziwy narkotykowy „skarbiec” – prawie 800 gramów amfetaminy, 80 porcji dilerskich marihuany i resztki haszyszu. Nie omieszkali także sprawdzić mieszkania 30-latki, gdzie również znaleźli narkotyki.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Narkotyki wartości 100 tysięcy złotych ukryte w wiadrze, zegarze i… pudełku po butach

– Oboje zostali zatrzymani do wyjaśnienia w policyjnym areszcie. 32-latek usłyszał zarzuty, posiadania znacznej ilości substancji psychotropowych i udzielania środków odurzających – informuje podkomisarz Piotr Mucha z radzyńskiej policji.

Wczoraj sąd na wniosek policji i prokuratury zastosował wobec 32-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowani na okres 3 miesięcy.

Za handel i posiadanie znacznej ilości środków odurzających mężczyźnie grozi nawet do 10 lat więzienia.

32-latek zatrzymany za posiadanie prawie kilograma amfetaminy
fot. Policja | 32-latek zatrzymany za posiadanie znacznej ilości narkotyków w tym prawie kilograma amfetaminy
32-latek zatrzymany za posiadanie marihuany i amfetaminy
fot. Policja

Jeden komentarz do “Radzyński „król narkotyków” aresztowany. Policja przejęła prawie kilogram amfetaminy i 80 porcji marihuany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *