LublinNa sygnale

Poszedł do galerii na zakupy, wyszedł z poszukiwanym

Policjant z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową KMP w Lublinie podczas zakupów w lubelskim centrum handlowym rozpoznał ściganego listem gończym 30-latka. Mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary 2 lata i 2 miesięcy za kradzież zuchwałą. 30-latek został zatrzymany i trafił już do Zakładu Karnego.

Przed weekendem, w czasie wolnym, policjant z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową KMP w Lublinie podczas zakupów w jednym z lubelskich centrów handlowych zauważył mężczyznę, który wydał mu się znajomy.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Szła z dzieckiem do przychodni, w międzyczasie zatrzymała poszukiwanego recydywistę

Jak się okazało, był to poszukiwany 30-letni mieszkaniec gminy Wólka.

– Mężczyzna był wielokrotnie notowany w policyjnych kartotekach. Za przestępstwo kradzieży zuchwałej, której się ostatnio dopuścił, orzeczono wobec niego karę 2 lat i 2 miesięcy pozbawienia wolności – przekazała komisarz Anna Kamola, oficer prasowy lubelskiej policji.

Kiedy policjant przystąpił do zatrzymania 30-latka, ten rzucił się do ucieczki. Daleko jednak nie uciekł. Już po chwili został zatrzymany. Niedługo potem na miejsce przybył policyjny patrol, który zabrał mężczyznę do aresztu.

>>> CZYTAJ RÓWNIEŻ: Poszukiwany schował się przed mundurowymi na… balkonie sąsiadki

30-latek został już przetransportowany do Zakładu Karnego, gdzie czeka go zasądzona odsiadka.

fot. Policja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *