LublinNa sygnaleWiadomości

Wypadek na al. Unii Lubelskiej w Lublinie. Siedem osób rannych, w tym czworo dzieci

Dziś rano w Lublinie doszło do poważnego wypadku, w którym rannych zostało siedem osób, w tym czworo dzieci. Zdarzenie miało miejsce na alei Unii Lubelskiej około godziny 10:00. Droga jest zablokowana w obu kierunkach.

Według wstępnych ustaleń policji, kierujący Fordem, podążając w kierunku ul. Lubelskiego Lipca’80, nie zatrzymał się przed zmieniającą się sygnalizacją świetlną i uderzył w dwa oczekujące pojazdy. Mimo to kontynuował jazdę i doprowadził do zderzenia z kolejnym samochodem.

Ranni zostali przewiezieni do szpitala – czworo dzieci oraz trzy osoby dorosłe, w tym sprawca wypadku. Test alkomatem wykazał obecność alkoholu w jego organizmie.

Na chwilę obecną ruch na alei Unii Lubelskiej w kierunku ul. Lubelskiego Lipca’80 jest całkowicie zablokowany. Kierowcy mogą skręcić jedynie w ul. Zamojską. Ruch w przeciwnym kierunku, od strony ul. Lubelskiego Lipca’80, jest także utrudniony – zablokowany jest pas w kierunku ul. Zamojskiej.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Nietrzeźwy weekend na drogach powiatu świdnickiego. Kolizje, zjeżdżanie na pobocze i rowerowy rekordzista

Służby pracują na miejscu, usuwając skutki wypadku i wyjaśniając dokładne okoliczności zdarzenia. Apelujemy o unikanie tej części miasta i wybieranie alternatywnych tras.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *