LublinNa sygnaleWiadomości

Tragiczne odkrycie w Lublinie. Policja wyjaśnia okoliczności śmierci mężczyzny

W niedzielę na chodniku przy ulicy Nowy Świat w Lublinie znaleziono ciało 24-latka. Mężczyzna został znaleziony z obrażeniami głowy. Policja pod nadzorem prokuratury prowadzi śledztwo w celu wyjaśnienia okoliczności śmierci.

W niedzielę rano na ulicy Nowy Świat w Lublinie zostało odnalezione ciało 24-letniego mężczyzny. Informację o tragicznym zdarzeniu przekazała Polskiej Agencji Prasowej młodsza aspirant Małgorzata Skowrońska z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. Zwłoki mężczyzny zostały zauważone przez przypadkową kobietę, która zadzwoniła pod numer 112.

Na miejscu policja i służby medyczne potwierdziły, że 24-latek nie dawał oznak życia. Funkcjonariusze stwierdzili również, że ma on obrażenia głowy, które mogą wskazywać na przyczynę śmierci. Wstępne dochodzenie jednak wykluczyło udział osób trzecich w tym zdarzeniu.

Obecnie policja pod nadzorem prokuratury prowadzi śledztwo w celu ustalenia dokładnych okoliczności śmierci 24-latka. Szczegóły dotyczące tego tragicznego incydentu nie zostały jeszcze ujawnione.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *