Biała PodlaskaNa sygnaleWiadomościZ regionu

Wypadek w gminie Łomazy. 47-latek spadł z wysokości

Przy naprawie dachu budynku gospodarczego w gminie Łomazy doszło do groźnego wypadku. 47-latek spadł z wysokości niemal 6 metrów, gdy pękł pod nim eternit. Mężczyzna z poważnymi obrażeniami został przetransportowany do szpitala helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

W gminie Łomazy, na jednej z posesji, doszło do groźnego wypadku. 47-latek, pracujący na dachu budynku gospodarczego, spadł z wysokości niemal 6 metrów.

– Wczoraj po południu dyżurny wisznickiego komisariatu został powiadomiony o wypadku do jakiego doszło w gminie Łomazy – informuje komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla z bialskiej policji.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że przyczyną wypadku było pęknięcie eternitu, który znajdował się pod nogami mężczyzny. Pokrycie dachu załamało się pod ciężarem 47-latka.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Nieletni motocyklista zderzył się z ciężarowym Mercedesem

W wyniku upadku mężczyzna doznał poważnych obrażeń ciała. Dzięki natychmiastowej reakcji służb, został przetransportowany do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Obecnie policja wyjaśnia wszelkie okoliczności tego nieszczęśliwego wypadku, a stan 47-latka jest monitorowany przez lekarzy.

fot. Policja

Jeden komentarz do “Wypadek w gminie Łomazy. 47-latek spadł z wysokości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *