Na sygnaleŚwidnikWiadomościZ regionu

Nieszczęśliwy wypadek w Rybczewicach Pierwszych. 39-letnia kobieta ranna podczas zbioru wiśni

Niebezpieczne zdarzenie miało miejsce wczoraj na terenie gminy Rybczewice Pierwsze. 39-letnia kobieta została poważnie ranna w nogę podczas pracy na plantacji wiśni. Poszkodowana, którą przygniotło koło przyczepy ciągnika rolniczego, została przetransportowana śmigłowcem do szpitala.

Do wypadku doszło wczoraj przed godziną 13:00 na ternie gminy Rybczewice Pierwsze w powiecie świdnickim.

– Dyżurny świdnickiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku podczas pracy – mówi aspirant sztabowy Elwira Domaradzka z policji w Świdniku.

Na miejscu policjanci ustalili, że 39-letnia kobieta podczas pracy w sadzie, najprawdopodobniej poślizgnęła się i wpadła pod koło służącej do zbioru wiśni maszyny podpiętej do ciągnika. Pojazdem kierowała 21-latka.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Dramat na plantacji wiśni. Mężczyzna przygnieciony przez maszynę rolniczą

Badanie na obecność alkoholu wykazało, że obie kobiety były trzeźwe w chwili zdarzenia. Poszkodowana, z poważnymi obrażeniami nogi, została niezwłocznie przetransportowana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do najbliższego szpitala, gdzie jest obecnie pod opieką specjalistów.

Policja apeluje do rolników i pracowników sezonowych o odpowiednie zabezpieczenie się i przestrzeganie zasad bezpieczeństwa w celu uniknięcia podobnych zdarzeń w przyszłości.

2 komentarze do “Nieszczęśliwy wypadek w Rybczewicach Pierwszych. 39-letnia kobieta ranna podczas zbioru wiśni

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *