Na sygnaleWiadomościZ regionu

Zatrzymano sprawcę brutalnego morderstwa w Opolu Lubelskim

Tragiczne wydarzenia miały miejsce w niedzielę na terenie jednej z posesji w Opolu Lubelskim. Policjanci z miejscowej komendy odpowiedzieli na zgłoszenie o mężczyźnie bez oznak życia, którego ktoś odnalazł na miejscu z licznymi ranami na ciele. Niestety, ranny 43-latek zmarł na miejscu w wyniku ciężkich obrażeń zadanych nożem. Sprawca brutalnego morderstwa pozostawił liczne ślady na miejscu zbrodni.

Natychmiast po odkryciu ciała, śledczy rozpoczęli dochodzenie, które doprowadziło do szybkiego zatrzymania podejrzanego. Sprawca brutalnego morderstwa to 25-letni mieszkaniec gminy Opole Lubelskie, który był znajomym ofiary. Policjanci odnaleźli go w swoim domu, gdzie spał zakrwawiony. Funkcjonariusze znaleźli również nóż użyty do popełnienia tej zbrodni. Okazało się, że podejrzany był już wcześniej karany za podobne przestępstwo i odbył karę pozbawienia wolności.

Podczas zatrzymania podejrzany mężczyzna był całkowicie pijany. Trafił do policyjnego aresztu, gdzie oczekuje na dalsze postępowanie. Śledczy ustalili, że 25-latek jest recydywistą, który ma na swoim koncie wcześniejsze przestępstwa. Wczoraj Sąd Rejonowy w Opolu Lubelskim postanowił o tymczasowym aresztowaniu 25-latka na okres 3 miesięcy. Sprawca brutalnego morderstwa usłyszał zarzuty zabójstwa przy użyciu noża w warunkach recydywy. Grozi mu surowa kara, w tym nawet dożywotnie pozbawienie wolności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *