Biała PodlaskaNa sygnaleWiadomościZ regionu

Żabce: Tragiczny wypadek na DK-2. Kierowca samochodu osobowego nie żyje po czołowym zderzeniu z TIR-em

Do koszmarnego wypadku doszło wczoraj po południu na drodze krajowej nr 2 w miejscowości Żabce (powiat bialski). Kierowca samochodu osobowego zginął na miejscu po czołowym zderzeniu z TIR-em.

W środę, 18 października, przed godziną 16:00 doszło do tragicznego zdarzenia na drodze krajowej nr 2 w miejscowości Żabce. Wstępne ustalenia wskazują na to, że kierowca samochodu osobowego, jadący od strony Siedlec w kierunku Białej Podlaskiej, z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu. Niestety, przyniosło to tragiczne skutki.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Groźny wypadek w Rozalinie. Sprawca miał 3 promile i jechał bez uprawnień

Mężczyzna kierujący osobowym Volkswagenem zginął na miejscu po czołowym zderzeniu z TIR-em, który poruszał się w przeciwnym kierunku.

48-letni kierowca ciężarówki był trzeźwy, co potwierdziło przeprowadzone przez mundurowych badanie. Na razie trwa ustalanie okoliczności, które doprowadziły do tej tragedii.

Z powodu wypadku, ruch na drodze krajowej nr 2 był całkowicie sparaliżowany przez długi czas. Służby ratunkowe i policja zabezpieczały miejsce zdarzenia, a kierowców kierowano na objazdy.

Pod nadzorem Prokuratury trwają czynności wyjaśniające przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Wypadek w miejscowości Żabce na DK-2
fot. Policja

2 komentarze do “Żabce: Tragiczny wypadek na DK-2. Kierowca samochodu osobowego nie żyje po czołowym zderzeniu z TIR-em

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *