KrasnystawWiadomościZ regionu

Powiat krasnostawski: Zaginął 26-letni Marcin Ambroży

Policja prowadzi intensywne poszukiwania 26-letniego Marcina Ambrożego, który zaginął 3 czerwca. Mężczyzna wyszedł z domu w popołudniowych godzinach i nie wrócił. Nie nawiązał również żadnego kontaktu z rodziną. Krasnostawscy policjanci proszą o wsparcie w odnalezieniu zaginionego.

Marcin Ambroży, zamieszkały w Kraśniczynie, w dniu zaginięcia, po godzinie 13:00 miał wziąć na spacer psa. Według informacji, ubrany był w koszulę z krótkim rękawem i krótkie spodnie. Prawdopodobnie miał ze sobą plecak podróżny w wojskowym typie i kolorze. Zaginiony mężczyzna ma 187 cm wzrostu, średnią budowę ciała, krótkie, ciemnoblonde włosy, brązowe oczy oraz kilkudniowy zarost.

Pomimo podjętych dotychczas działań poszukiwawczych, nie odnaleziono Marcina Ambroży. Wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub posiadają informacje o jego pobycie, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Krasnymstawie pod numerem telefonu 47 8133 290 lub nr 112.

Policja apeluje o pomoc w odnalezieniu zaginionego. Każda informacja może być istotna i przyczynić się do powrotu Marcina do rodziny.

Jeden komentarz do “Powiat krasnostawski: Zaginął 26-letni Marcin Ambroży

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *