KrasnystawNa sygnaleZ regionu

Tajemnicze zaginięcie w powiecie krasnostawskim. Nie żyje 26-letni mężczyzna, poszukiwania matki trwają

Tragiczny finał poszukiwań jednej z zaginionych osób w powiecie krasnostawskim. Wieczorem dzisiejszego dnia odnaleziono zwłoki 26-letniego mężczyzny, który zaginął blisko dwa tygodnie temu. Niestety, na razie nie udało się znaleźć żadnego śladu matki, która również zniknęła w tajemniczych okolicznościach.

O sprawie pisaliśmy dwa dni temu. Mężczyzna w dniu zaginięcia, czyli 3 czerwca miał wyjść na spacer z psem i nie powrócił do domu, nie kontaktując się z najbliższymi. Początkowo rodzina nie podejrzewała najgorszego, ponieważ wcześniej zdarzało mu się odchodzić na kilka dni bez powiadomienia. Po upływie tygodnia nieobecności, bliscy zawiadomili policję, która rozpoczęła akcję poszukiwawczą.

Poszukiwania nabrały dramatycznego tonu, gdy niedawno zaginęła również matka mężczyzny. Policjanci we współpracy ze strażakami, innymi służbami oraz mieszkańcami Kraśniczyna intensywnie przeczesywali okolicę. Akcję poszukiwawczą wspomagał specjalistyczny sprzęt z kamerami termowizyjnymi, drony oraz psy tropiące. Na wodnych zbiornikach patrolowano łodziami, starając się znaleźć jakiekolwiek ślady zaginionych.

Dziś wieczorem znaleziono zwłoki mężczyzny, które, jak się wydaje, należą do poszukiwanego 26-latka. Niestety, ciało jest w zaawansowanym stanie rozkładu. Wstępne oględziny nie wykazały śladów działania osób trzecich, co wskazuje, że przyczyną śmierci może być samobójstwo. Teraz trwają szczegółowe badania mające ustalić dokładną przyczynę zgonu.

Natomiast matka mężczyzny, 48-letnia Elżbieta Ambroży, wciąż się nie odnalazła. Kobieta ma szczupłą budowę ciała, mierzy około 170 cm wzrostu i nosi krótkie ciemno blond włosy. W chwili zaginięcia prawdopodobnie była ubrana w niebieską bluzę, niebiesko-szare spodnie oraz krótkie gumowe buty.

Policja apeluje o pomóc w odnalezieniu zaginionej matki. Każda informacja może być istotna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *