LubartówNa sygnaleWiadomościZ regionu

Zderzenie Audi z TIR-em na obwodnicy Lubartowa. Jedna osoba w szpitalu

Wczoraj na obwodnicy Lubartowa doszło do poważnej kolizji drogowej. W incydencie uczestniczyły dwa pojazdy – osobowe Audi i ciężarówka marki Daf. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Niebezpieczne zdarzenie na drodze miało miejsce wczoraj, tuż przed godziną 15:00, na obwodnicy Lubartowa. Wstępne ustalenia funkcjonariuszy sugerują, że 73-letni kierowca samochodu marki Audi, nie zastosował się do zasad pierwszeństwa przejazdu. Gdy wyjeżdżał z drogi podporządkowanej jego pojazd zderzył się z ciężarówką marki Daf, którą prowadził mieszkaniec województwa podkarpackiego.

W wyniku kolizji, 69-letnia pasażerka samochodu osobowego została niezwłocznie zabrana do szpitala. Obydwaj kierujący byli trzeźwi, co potwierdziło przeprowadzone na miejscu badanie alkomatem.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Ul. Orkana: 24-letnia rowerzystka wjechała wprost pod autobus komunikacji miejskiej (wideo)

– Na miejscu pracowali policjanci. Na czas wykonywanych czynności występowały czasowe utrudnienia w ruchu – informuje sierżant sztabowy Jagoda Stanicka z lubartowskiej Policji.

W związku z wypadkiem, służby apelują o zwiększoną ostrożność za kierownicą i przestrzeganie obowiązujących norm prawnych. Dalsze śledztwo w tej sprawie jest w toku, a funkcjonariusze dokładają wszelkich starań, aby wyjaśnić dokładne okoliczności zdarzenia.

Zderzenie osobówki z ciężarówką Daf na obwodnicy Lubartowa
fot. Policja | Zderzenie Audi z ciężarówką marki Daf na obwodnicy Lubartowa

Jeden komentarz do “Zderzenie Audi z TIR-em na obwodnicy Lubartowa. Jedna osoba w szpitalu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *