ŁukówNa sygnaleWiadomościZ regionu

Groźny wypadek w centrum Łukowa. 70-letni kierowca Forda wjechał w ścianę budynku

W Łukowie doszło do poważnego wypadku, w którym ucierpiał 70-letni kierowca Forda. Mężczyzna utracił kontrolę nad swoim samochodem i uderzył w ścianę budynku. Na miejscu interweniował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Wczoraj w centrum Łukowa doszło do poważnego wypadku drogowego. Według wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów, 70-letni łukowianin przejeżdżając przez skrzyżowanie pojazdem marki Ford niespodziewanie stracił panowanie nad kierownicą. Nieudana próba skrętu w lewo zakończyła się dramatycznym uderzeniem w metalową barierę, a później w ścianę pobliskiego budynku.

W wyniku zdarzenia ucierpiał kierujący Fordem mieszkaniec Łukowa. Mężczyzna z licznymi obrażeniami ciała został natychmiast przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do specjalistycznego szpitala, gdzie przeszedł już pierwsze zabiegi i jest pod ciągłą opieką medyczną.

Funkcjonariusze drogówki z łukowskiej komendy, którzy interweniowali na miejscu wypadku, zajmują się teraz zbieraniem dowodów i przesłuchają świadków. Na chwilę obecną nie jest jasne, co było przyczyną utraty kontroli nad pojazdem przez seniora.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Potok: Nieszczęśliwy wypadek na drodze powiatowej. Na miejscu zginął 68-letni rowerzysta

– Prowadzący postępowanie ustalając okoliczności zaistniałego wypadku przeanalizują między innymi zabezpieczone ślady, przesłuchają świadków zdarzenia i pokrzywdzonego 70-latka – mówi aspirant sztabowy Marcin Józwik z Policji w Łukowie.

70-letni kierowca Forda wjechał w ścianę budynku w centrum Łukowa
fot. Policja | 70-letni kierowca Forda wjechał w ścianę budynku w centrum Łukowa

Jeden komentarz do “Groźny wypadek w centrum Łukowa. 70-letni kierowca Forda wjechał w ścianę budynku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *