ŁukówNa sygnaleWiadomościZ regionu

Makabryczny wypadek w Staninie. 27-latek zginął przygnieciony przez traktor

W gminie Stanin doszło do tragicznego zdarzenia, w wyniku którego życie stracił 27-letni mężczyzna. Podczas podłączania przyczepy, młody rolnik został przygnieciony przez traktor. Pomimo podjętej reanimacji, nie udało się uratować życia mężczyzny. Łukowscy policjanci, pod nadzorem Prokuratury, prowadzą postępowanie w tej sprawie.

W minioną sobotę, na terenie gospodarstwa rolnego w gminie Stanin, doszło do tragicznego wypadku. 27-letni mężczyzna, który miał podłączyć przyczepę do ciągnika rolniczego, został przygnieciony przez traktor. Niestety, mimo natychmiastowej interwencji i przeprowadzonej reanimacji, nie udało się uratować życia młodego rolnika.

Śledczy i łukowscy policjanci, działając pod nadzorem Prokuratury, natychmiast rozpoczęli postępowanie, aby ustalić szczegóły i dokładne okoliczności tragicznego zdarzenia. Ze wstępnych ustaleń wynika, że nieszczęśliwy wypadek miał miejsce w chwili, gdy 27-latek podłączał przyczepę do ciągnika.

Prowadzący postępowanie planują przesłuchać między innymi świadków zdarzenia oraz przeprowadzić niezbędne ekspertyzy, które mogą pomóc w wyjaśnieniu dokładnego przebiegu wypadku.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Nieszczęśliwy wypadek w Rybczewicach Pierwszych. 39-letnia kobieta ranna podczas zbioru wiśni

Wypadek ten jest smutnym przypomnieniem o konieczności zachowania szczególnej ostrożności podczas pracy z ciężkim sprzętem rolniczym.

– Okres prac polowych to czas kiedy szczególnie często dochodzi do wypadków. Ich przyczyną zwykle jest niezachowanie podstawowych zasad bezpieczeństwa, nieuwaga i zmęczenie. Nie podchodźmy do wykonywanych prac w sposób rutynowy. Z pozoru proste czynności wykonywane wbrew zasadom bezpieczeństwa mogą być niebezpieczne dla zdrowia, a nawet życia – apeluje aspirant sztabowy Marcin Józwik z łukowskiej policji.

fot. Policja

3 komentarze do “Makabryczny wypadek w Staninie. 27-latek zginął przygnieciony przez traktor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *