ŁukówNa sygnaleWiadomościZ regionu

Nieletni motocyklista zderzył się z ciężarowym Mercedesem

Wczoraj przed godziną 15.00 w Jeleńcu doszło do poważnego wypadku, w którym 17-letni motocyklista zderzył się z ciężarowym Mercedesem. Nastolatek, jadący nieubezpieczonym i niedopuszczonym do ruchu crossowym motocyklem, został przetransportowany śmigłowcem do szpitala. Urazy, jakich doznał, na szczęście nie zagrażają jego życiu.

Wczoraj, tuż przed godziną 15.00, młody kierowca, jadący crossowym motocyklem, zderzył się z ciężarowym Mercedesem w miejscowości Jeleńce w powiecie łukowskim. W wyniku zdarzenia nastolatek został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala.

Do wypadku doszło w momencie, gdy 17-latek wyprzedzał skręcającą w lewo do posesji ciężarówkę, prowadzoną przez 33-letniego mieszkańca Siedlec.

Mundurowi ustalili, że nastoletni mieszkaniec gminy Stanin nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdem, a jego jednoślad był nieubezpieczony i niedopuszczony do ruchu.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Kierowca Audi nie ustąpił pierwszeństwa motocykliście. Doszło do zderzenia

– Teraz policjanci prowadząc postępowanie ustalą szczegóły i okoliczności tego wypadku. Przesłuchają między innymi świadków, ustalą też kto pozwolił 17-latkowi na jazdę motocyklem, który nie powinien poruszać się po drogach – informuje aspirant sztabowy Marcin Józwik z policji w Łukowie.

Policja apeluje do wszystkich kierujących o rozwagę i przestrzeganie przepisów.

zderzenie motocykla z ciężarowym Mercedesem
fot. Policja
wypadek w Jeleńcu
fot. Policja

2 komentarze do “Nieletni motocyklista zderzył się z ciężarowym Mercedesem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *