ŁukówNa sygnaleWiadomościZ regionu

Pijacki rejs rowerem wodnym po zalewie Zimna Woda. Małżonkowie mieli po 3 promile

Małżeństwo z Łukowa, 34-latka i jej mąż, pływali rowerem wodnym mając ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Towarzyszył im ich 9-letni syn. Do incydentu doszło w miniony weekend na zalewie Zimna Woda w Łukowie.

Totalnym brakiem wyobraźni wykazało się małżeństwo z Łukowa. W miniony weekend 34-latka i jej mąż wybrali się na „pijacki rejs” rowerem wodnym po zalewie Zimna Woda w Łukowie. Na domiar złego zabrali ze sobą 9-letniego syna.

Oboje byli kompletnie pijani. Przeprowadzone przez mundurowych badanie alkomatem wykazało ponad 3 promile alkoholu u każdego z nich.

– Policjanci przekazali chłopca pod opiekę babci, a o zaistniałej sytuacji powiadomią Sąd Rodzinny – mówi aspirant sztabowy Marcin Józwik z łukowskiej policji.

Oprócz tego małżeństwo odpowie też za naruszenie przepisów o bezpieczeństwie osób przebywających na obszarach wodnych. Grozi im bardzo wysoka grzywna.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Tragiczny finał letniego wypoczynku w Okunince

– By wypoczynek nad zalewem Zimna Woda był nie tylko przyjemny, ale przede wszystkim bezpieczny, łukowscy policjanci do końca wakacji będą patrolowali ten teren, będą też sprawdzać stan trzeźwości osób korzystających ze sprzętu pływającego – informuje rzecznik łukowskiej policji.

Policja apeluje o rozwagę nad wodą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *