Na sygnaleOpole LubelskieWiadomościZ regionu

Tragiczny wypadek w Chodlu. Trzy osoby poniosły śmierć na miejscu, a dwie trafiły do szpitala

Do tragicznego zdarzenia doszło dziś w miejscowości Chodel w powiecie opolskim tuż po godzinie 14:00. 77-letni kierujący Oplem Astra wymusił pierwszeństwo, doprowadzając do zderzenia z BMW. W wyniku wypadku śmierć poniosły trzy pasażerki Opla, a dwie osoby trafiły do szpitala.

W miejscowości Chodel, w powiecie opolskim, doszło dzisiaj po południu do dramatycznego wypadku drogowego. Zgodnie ze wstępnymi ustaleniami policjantów z Opola Lubelskiego, kierujący Oplem Astra 77-letni mężczyzna, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej wymusił pierwszeństwo na samochodzie marki BMW.

– W wyniku tego zdarzenia, trzy pasażerki siedzące na tylnej kanapie Opla poniosły śmierć na miejscu – informuje nadkomisarz Andrzej Fijołek z Komendy Wojewódzkiego Policji w Lublinie.

Kierujący Oplem z obrażeniami został przewieziony do szpitala, gdzie została od niego pobrana krew do badań na zawartość alkoholu. Oplem podróżowała jeszcze jedna pasażerka, która na szczęście nie odniosła poważniejszych obrażeń.

23-letni kierowca BMW także trafił do szpitala na badania. Test na obecność alkoholu w organizmie wykazał, że mężczyzna był trzeźwy w chwili wypadku.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Makabryczny wypadek w Staninie. 27-latek zginął przygnieciony przez traktor

Droga, na której doszło do wypadku, jest obecnie zablokowana. Policjanci wyznaczyli objazdy przez miejscowość Chodel.

Śledztwo w tej sprawie prowadzone jest pod nadzorem prokuratora i ma na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

wypadek w Chodlu, 3 osoby poniosły śmierć na miejscu
fot. Policja
wypadek śmiertelny w Chodlu
fot. Policja

2 komentarze do “Tragiczny wypadek w Chodlu. Trzy osoby poniosły śmierć na miejscu, a dwie trafiły do szpitala

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *