Na sygnalePowiat lubelskiWiadomościZ regionu

Kolizja ciężarówek na obwodnicy Lublina. Przez kilka godzin droga była zablokowana

We wtorek, 10 października, na obwodnicy Lublina doszło do kolizji między dwoma ciężarówkami. W wyniku zderzenia droga ekspresowa S12 była zablokowana przez około 3 godziny. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.

Do groźnie wyglądającego zderzenia pojazdów doszło dzisiaj rano ok. godziny 9:00 na obwodnicy Lublina, na wysokości Ciecierzyna. Jak podają służby policyjne, kierowca TIR-a marki Scania musiał zatrzymać się z powodu uszkodzonego opony. Tymczasem, inna ciężarówka marki Daf, wjechała w stojący pojazd.

Rezultat? Z obu pojazdów wypadły różne fragmenty oraz elementy wyposażenia. Scania uderzyła także w pobliską barierę energochłonną. Ponadto, kierujący samochodem osobowym marki Hyundai nie zdążył wymanewrować i uderzył w oba pojazdy.

Na szczęście, nikt z uczestników nie ucierpiał w wyniku całej sekwencji zdarzeń. Na trzy godziny ruch na drodze S12 na odcinku od węzła Tatary do węzła Rudnik, w kierunku na Warszawę został całkowicie zablokowany, co spowodowało znaczne utrudnienia dla kierowców.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Zderzenie Audi z TIR-em na obwodnicy Lubartowa. Jedna osoba w szpitalu

Policja zorganizowała objazdy.

Na miejscu zdarzenia pojawiły się służby ratownicze – policja, straż pożarna oraz zespół ratownictwa medycznego. Na szczęście nikomu nie trzeba było udzielać pierwszej pomocy.

Jeden komentarz do “Kolizja ciężarówek na obwodnicy Lublina. Przez kilka godzin droga była zablokowana

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *