Na sygnalePuławyWiadomościZ regionu

Kolizja w Gołębiu: Kierowca pod wpływem alkoholu i z narkotykami na pokładzie

W poniedziałek w Gołębiu (gmina Puławy) nietrzeźwy 25-latek wjechał w ogrodzenie jednej z posesji. W jego samochodzie policjanci znaleźli również narkotyki.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek w Gołębiu niedaleko Puław. 25-latek kierujący samochodem marki Opel, doprowadził do kolizji, wjeżdżając w ogrodzenie jednej z posesji. Sytuacja sama w sobie była już poważna, ale dla mężczyzny był to dopiero początek problemów.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia policjanci szybko stwierdzili, że 25-letni mieszkaniec gminy Puławy jest nietrzeźwy – badanie alkomatem wykazało 1,8 promila alkoholu w jego organizmie. W trakcie przeszukania terenu wokół rozbitego pojazdu, funkcjonariusze odnaleźli ponadto woreczek z białym proszkiem. Po przeprowadzeniu testów okazało się, że jest to amfetamina.

– Właściciel pojazdu, 25-letni mieszkaniec gminy Puławy został zatrzymany, trafił do policyjnego aresztu – mówi komisarz Ewa Rejn-Kozak z puławskiej Policji.

Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, posiadania substancji psychotropowej oraz spowodowanie kolizji.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Prowadził BMW pod wpływem alkoholu, bez uprawnień i z wyrokiem do odsiedzenia

Za te czyny grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności, zakaz kierowania pojazdami oraz wysoka grzywna. W dodatku, zostanie obarczony obowiązkiem pokrycia kosztów naprawy ogrodzenia w wysokości co najmniej 5 tysięcy złotych.

Jeden komentarz do “Kolizja w Gołębiu: Kierowca pod wpływem alkoholu i z narkotykami na pokładzie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *