Na sygnalePuławyWiadomościZ regionu

Policja publikuje wizerunek sprawczyni napadu na bank w Kurowie

Trwają poszukiwania sprawczyni napadu na bank w Kurowie (powiat puławski), do którego szło w ubiegłą środę. Policja publikuje jej wizerunek i prosi osoby, które rozpoznają kobietę uwiecznioną na zdjęciach z monitoringu, o jak najszybszy kontakt.

Przypomnijmy, w środę rano, 25 października, do banku spółdzielczego w Kurowie wtargnęła zamaskowana kobieta i terroryzując kasjerkę nożem zmusiła ją do wydania pieniędzy. Następnie zabrała gotówkę i uciekła.

Sprawczyni ma około 40 lat, jest średniej budowy ciała i była ubrana w czarną odzież. Miała na sobie również czarne rękawiczki i ciemne okulary.

Policja cały czas prowadzi intensywne działania mające na celu ujęcie kobiety. W poszukiwaniach biorą udział policjanci m.in. z Puław i Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Napad na bank w Kurowie. Trwa policyjna obława

Mundurowi proszą również o pomoc obywateli.

– W przypadku posiadania informacji na temat miejsca pobytu osoby, której wizerunek znajduje się na zdjęciach lub jej danych personalnych, prosimy o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Puławach. Informacje można przekazać pod nr telefonu 47 812 32 10 lub 812 32 90, nr alarmowy 112 lub kontaktując się z najbliższą jednostką Policji – apeluje nadkomisarz Andrzej Fijołek Rzecznik Prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie.

Jak zapewniają policjanci, informacje można przekazać również anonimowo.

Za rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia grozi nawet do 20 lat więzienia.

Policja publikuje wizerunek sprawczyni napadu na bank w Kurowie
fot. Policja | Wizerunek sprawczyni napadu na bank w Kurowie

2 komentarze do “Policja publikuje wizerunek sprawczyni napadu na bank w Kurowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *