Na sygnaleRadzyń PodlaskiWiadomościZ regionu

Policja poszukuje sprawcy śmiertelnego wypadku w Białce na krajowej 19-tce

Policja w Radzyniu Podlaskim prowadzi intensywne poszukiwania sprawcy śmiertelnego wypadku, który miał miejsce wczoraj w Białce na drodze krajowej nr 19. Kierujący nieznanym pojazdem potrącił 42-letniego motorowerzystę, który zginął na miejscu. Funkcjonariusze apelują do świadków oraz osób posiadających informacje o zdarzeniu o kontakt z Policją.

Do tragicznego wypadku doszło wczoraj wieczorem, tuż przed godziną 23:00, na DK 19 w miejscowości Białka. Motorowerzysta został potrącony przez samochód, w wyniku czego stracił równowagę i upadł na jezdnię. Niestety, odniesione obrażenia okazały się śmiertelne dla 42-letniego mężczyzny.

Sprawca wypadku nie zatrzymał się, aby udzielić pomocy poszkodowanemu, lecz uciekł z miejsca zdarzenia. Policja podejrzewa, że sprawca mógł poruszać się samochodem ciężarowym lub busem.

Na miejscu zdarzenia policjanci przeprowadzili oględziny pod nadzorem prokuratora. W wyniku wypadku ruch na DK 19 był utrudniony przez kilka godzin.

Funkcjonariusze z radzyńskiej komendy intensywnie poszukują sprawcy. Za spowodowanie śmiertelnego wypadku i ucieczkę z miejsca zdarzenia grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

>>>CZYTAJ TAKŻE: Śmiertelny wypadek w Piotrkowie Pierwszym. Motocyklista zginął na miejscu

Policja apeluje do wszystkich osób, które były świadkami tego tragicznego zdarzenia lub posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości kierującego pojazdem, o niezwłoczny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Radzyniu Podlaskim. Informacje można przekazać osobiście lub telefonicznie pod numerami: 47 814 22 10 lub 112. Wszelkie informacje są istotne dla prowadzonego śledztwa – informuje aspirant Piotr Woszczak z radzyńskiej policji.

Policja poszukuje sprawcy śmiertelnego wypadku
fot. Policja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *