Na sygnaleRadzyń PodlaskiWiadomościZ regionu

Tragiczny wypadek w miejscowości Zbulitów Duży. Zginęło dwóch 18-latków

Do wypadku doszło dziś rano w miejscowości Zbulitów Duży (powiat radzyński). Kierujący Nissanem 18-latek zjechał z drogi i dachował. Jak się okazało, nie miał prawa jazdy. Nissanem podróżowały łącznie cztery młode osoby. Niestety, dwie poniosły śmierć na miejscu, pozostała dwójka trafiła do szpitala.

Do tragicznego wypadku z udziałem samochodu osobowego marki Nissan doszło w czwartek, 4 lipca, przed godziną 8:00 rano, na drodze powiatowej niedaleko Radzynia Podlaskiego w miejscowości Zbulitów Duży.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Tragiczny wypadek w Nieliszu. Nie żyje motorowerzysta, trzy osoby, w tym dwoje dzieci w szpitalu

– Z naszych ustaleń wynika, że 18-letni kierujący Nissanem Qashqai-em najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków ruchu, w wyniku czego na prostym odcinku drogi zjechał z niej do przydrożnego rowu, a następnie doprowadził do dachowania pojazdu – przekazał starszy aspirant Piotr Woszczak, oficer prasowy lubelskiej policji.

Autem podróżowały łącznie cztery osoby. Rotacja pojazdu była na tyle silna, że wypadły z niego dwie osoby. Jak ustalili policjanci, byli to dwaj 18-latkowie, kierowca i pasażer. Obaj ponieśli śmierć na miejscu. Pozostała dwójka – 18-latek i 17-latka z obrażeniami ciała zostali przetransportowani od szpitali.

Jak się okazało 18-letni kierowca nie posiadał uprawnień do kierowania.

>>> CZYTAJ RÓWNIEŻ: Tragiczny wypadek na ekspresówce w miejscowości Leśce

W miejscu wypadku ruch odbywał się z utrudnieniami. Radzyńscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają obecnie dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

fot. Policja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *