Na sygnaleŚwidnikZ regionu

Strzelał z wiatrówki w stronę placu zabaw. Był pijany

30-latek strzelał z wiatrówki w stronę pobliskiego placu zabaw z balkonu swojego mieszkania . Na szczęście w chwili zdarzenia na placu nie było żadnych osób. Jak ustalili policjanci, mężczyzna miał 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 10 czerwca, w godzinach wieczornych w Świdniku. Zaniepokojeni mieszkańcy zawiadomili policję, że na ulicy Akacjowej słychać strzały .

– Policjanci ustalili, z którego pomieszczenia dobiegały odgłosy. Okazało się, że we wskazanym lokalu znajdują się trzy nietrzeźwe osoby w wieku od 25 do 39 lat. Policjanci ujawnili przedmiot przypominający broń, który okazał się wiatrówką – przekazała młodszy aspirant Ilona Kleszczyńska z policji w Świdniku.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Strzelał do dzieci z wiatrówki, bo za bardzo hałasowały

Jeden z przebywających w mieszkaniu mężczyzn, 30-latek, przyznał, że to on oddawał strzały. Jak wykazało badanie w organizmie miał 2,5 promila alkoholu.

Na szczęście w chwili tego zdarzenia nikogo nie było na placu zabaw i nikomu nic się nie stało. Wiatrówka została zabezpieczona przez policjantów.

– Sprawa jest obecnie wyjaśniana w Komendzie w Świdniku – młodszy aspirant Ilona Kleszczyńska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *