Na sygnaleTomaszów LubelskiWiadomościZ regionu

Łosiniec: 29-latka wjechała do rowu. Miała 1,5 promila i dwoje dzieci na pokładzie

W niedzielny wieczór doszło do zdarzenia drogowego, które mogło mieć tragiczny finał. W miejscowości Łosiniec (powiat tomaszowski), 29-letnia kobieta prowadząca samochód pod wpływem alkoholu straciła panowanie nad pojazdem i wpadła do rowu. W aucie była również jej 2-letnia córka oraz 15-latek.

W niedzielę wieczorem, ok. godz. 19.00 na drogach powiatu tomaszowskiego doszło do groźnie wyglądającego incydentu.

Według ustaleń pracujących na miejscu policjantów, samochodem osobowym marki Mazda kierowała 29-letnia mieszkanka gminy Susiec. Kobieta najprawdopodobniej nie dostosowała prędkości do panujących na drodze warunków. W wyniku tego straciła kontrolę nad pojazdem i zjechała do przydrożnego rowu.

Na skutek wypadku, kobieta doznała obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala. Badania alkomatem wykazało, że w chwili zdarzenia miała 1,5 promila alkoholu w organizmie.

O szczęściu w nieszczęściu można mówić w kontekście dwóch pasażerów Mazdy – 2-letniej córki oraz 15-letniego chłopca. Oboje wyszli bowiem z całej sytuacji bez szwanku. Do zdarzenia doszło w miejscowości Łosiniec niedaleko Suśca.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Zamiast odsiadywać wyrok uciekał motorowerem przed Policją. Miał 1,5 promila i sądowe zakazy

Sprawa jest w dalszym ciągu badana przez policję, która prowadzi dochodzenie w celu dokładnego wyjaśnienia wszystkich okoliczności i przyczyn tego niebezpiecznego wypadku.

fot. Policja

4 komentarze do “Łosiniec: 29-latka wjechała do rowu. Miała 1,5 promila i dwoje dzieci na pokładzie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *