Na sygnaleWiadomościWłodawaZ regionu

Dramatyczny pościg za BMW zakończony wypadkiem w Susznie

Na drodze wojewódzkiej nr 816 w miejscowości Suszno doszło do groźnego wypadku po tym, jak kierujący BMW 19-latek postanowił zignorować wezwanie policji do zatrzymania. Samochód pędził z prędkością blisko 150 km/h, by ostatecznie wpaść do rowu i dachować.

Wczoraj, tuż po godzinie 13:00, policjanci próbowali zatrzymać do kontroli drogowej pojazd marki BMW, który poruszał się z niebezpieczną prędkością na drodze wojewódzkiej nr 816 w Susznie. Kierowca postanowił się jednak nie zatrzymywać. Zamiast tego dodał gazu i zaczął wyprzedzać inne pojazdy. Po chwili stracił kontrolę nad samochodem. Po około 400 metrach niekontrolowanej jazdy, auto dachowało i wpadło do rowu.

W momencie wypadku w samochodzie znajdowało się trzech mężczyzn. Dwóch z nich było zakleszczonych we wraku, natomiast trzeci w momencie dachowania został wyrzucony z pojazdu. Na miejsce natychmiast przybyły służby ratunkowe.

– Śmigłowiec LPR zabrał jednego z uczestników wypadku, dwaj pozostali trafili do włodawskiego szpitala – informuje podinspektor Bożena Szymańska z włodawskiej Policji.

Dzisiaj po południu, jeden z pasażerów 21-latek, na skutek odniesionych obrażeń zmarł w szpitalu.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Prowadził BMW pod wpływem alkoholu, bez uprawnień i z wyrokiem do odsiedzenia

Ruch w miejscu wypadku został wstrzymany na kilka godzin. Dla kierowców zorganizowano objazdy w Susznie przez ulice Poleską, Gościniec i Ziołową. Policja prowadzi dochodzenie w sprawie ustalenia przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

 

kierowca BMW uciekał przed Policją na drodze wojewódzkiej nr 816
fot. Policja
kierowca BMW uciekał przed Policją na drodze wojewódzkiej nr 816
fot. Policja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *