Na sygnaleWiadomościWłodawaZ regionu

Zaginiona 82-latka odnaleziona! Szczęśliwy finał poszukiwań w Wincencinie

W sobotę wieczorem rozpoczęły się intensywne poszukiwania 82 – letniej kobiety, która zaginęła w rejonie pól w Wincencinie. W akcji poszukiwawczej udział udział wzięli liczni funkcjonariusze i ochotnicy. Na szczęście, w niedzielę rano zakończył się dramatyczny wyścig z czasem.

Zaginięcie starszej kobiety zgłosiła rodzina 82-latki, która przyjechała z nią do Wincencina. Od wczoraj grupy poszukiwawcze przeczesywały okolicę, skupiając się na miejscach, gdzie była ostatnio widziana. W akcję ratunkową zaangażowani byli policjanci z Włodawy, funkcjonariusze Straży Granicznej, Ochotnicza Straż Pożarna oraz pies tropiący z przewodnikiem z Komendy Miejskiej Policji w Chełmie.

Po intensywnych poszukiwaniach, około godziny 10 dziś rano, policjanci zauważyli starszą kobietę w okolicy Urszulina. Następnie strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej przetransportowali ją do bezpiecznego miejsca. Po wyczerpujących doświadczeniach, 82-latka była wyziębiona i potrzebowała pomocy medycznej. Dlatego przekazano ją pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego, który zapewnił jej odpowiednią opiekę i wsparcie.

fot. policja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *