Na sygnaleRykiWiadomościZ regionu

Poważny wypadek na drodze ekspresowej S17 w Rykach

W niedzielę na drodze ekspresowej S17 w Rykach w okolicach godziny 15 miał miejsce poważny wypadek, w którym laweta najechała na bariery energochłonne i przewróciła się, powodując znaczne utrudnienia w ruchu. Zdarzenie miało miejsce na odcinku drogi w kierunku Lublina od strony Warszawy.

Według informacji przekazanych przez dyżurnego Punktu Informacji Drogowej GDDKIA, trzy osoby ucierpiały w wyniku tego wypadku. Obecnie zablokowany jest pas ruchu w kierunku Lublina, co powoduje poważne utrudnienia dla kierowców podróżujących tą trasą. Prace mające na celu usunięcie lawety oraz naprawę bariery energochłonnej są w toku.

Na miejscu zdarzenia obecni są policjanci oraz strażacy, którzy zabezpieczają miejsce wypadku i pomagają w przywróceniu normalnego ruchu na drodze. W celu omijania miejsca zdarzenia, wprowadzono objazd przez miasto Ryki na węźle Ryki Północ.

Władze apelują do kierowców podróżujących w tym rejonie, aby zachowali ostrożność i korzystali z alternatywnych tras, aby uniknąć dodatkowych utrudnień. Przywrócenie pełnej przejezdności drogi może nastąpić dopiero po godzinie 18.00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *