Na sygnaleWiadomościZ regionuZamość

Krasnobród: 52-latka wpadła w poślizg i uderzyła w drzewo

Kierująca Audi kobieta straciła panowanie nad pojazdem, zjechała do lasu i uderzyła w drzewo. Do zdarzenia doszło we wtorek na terenie gminy Krasnobród.

We wtorek rano rano w Majdanie Wielkim doszło do groźnie wyglądającego wypadku drogowego.

Jadąca swoim Audi 52-latka, wyjeżdżając z łuku drogi nie dostosowała prędkości do panujących na drodze warunków i na mokrej nawierzchni wpadła w poślizg. Następnie wjechała do przydrożnego lasu i uderzyła w drzewo. W czasie gdy doszło do wypadku padał deszcz.

– 52-latka o własnych siłach wydostała się z samochodu, potrzebowała jednak pomocy medycznej. Będąca na miejscu załoga karetki pogotowia przewiozła ją do szpitala – relacjonuje aspirant sztabowy Dorota Krukowska – Bubiło z zamojskiej policji.

Na szczęście poza niegroźnymi potłuczeniami mieszkanka gminy Krasnobród nie doznała poważniejszych obrażeń. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało, że 52-latka była trzeźwa.

>>> CZYTAJ TAKŻE: 25-letni motocyklista nie przeżył jazdy próbnej. Jechał bez kasku i miał sądowy zakaz kierowania pojazdami

– Niezależnie od pory roku na drodze zawsze trzeba być przygotowanym na to, że nagle warunki drogowe mogą się pogorszyć. Powodem może być chociażby padający deszcz. Dlatego kierowcy zawsze powinni zachować czujność, aby bezpiecznie reagować na zagrożenia na drodze – apeluje rzeczniczka zamojskiej policji.

Policjanci ustalają teraz dokładne okoliczności tego zdarzenia.

kierująca Audi uderzyła w drzewo w Majdanie Wielkim
fot. Policja

2 komentarze do “Krasnobród: 52-latka wpadła w poślizg i uderzyła w drzewo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *