Na sygnaleRadzyń PodlaskiWiadomościZ regionu

Okradał drogerie i supermarkety. Mieszkaniec Łukowa stanie przed sądem

Policjanci zatrzymali 42-latka z Łukowa, który w supermarketach i drogeriach kradł markowe alkohole i perfumy. Straty oszacowano na ponad 10 tysięcy złotych.

W ostatnim czasie na policję wpłynęło kilka zgłoszeń o kradzieżach dokonywanych w jednej z drogerii i w supermarketach na terenie Radzynia Podlaskiego.

Nieznany mężczyzna wybierał z półek drogie perfumy, natomiast w supermarketach jego łupem padały głównie markowe alkohole.

– Operacyjni pracujący nad tą sprawą ustalili, że za tymi zdarzeniami może stać 42-latek z Łukowa. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu – informuje podkomisarz Piotr Mucha z radzyńskiej policji.

42-latkowi udowodniono dokonanie łącznie 7 kradzieży na terenie Radzynia Podlaskiego i Międzyrzeca Podlaskiego. Wartość skradzionych towarów oszacowano na łączną kwotę ponad 10 tysięcy złotych.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Ukradł samochód, bo spieszył się na mszę

– Z ustaleń mundurowych wynika, że to nie jedyne przewinienia na koncie 42-latka. Dokonywał kradzieży także na terenie Siedlec i Mińska Mazowieckiego – dodaje rzecznik radzyńskiej policji.

Sprawca usłyszał już zarzuty kradzieży. Za to przestępstwo mężczyźnie grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

fot. Policja

Jeden komentarz do “Okradał drogerie i supermarkety. Mieszkaniec Łukowa stanie przed sądem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *