Na sygnaleWiadomościZ regionuZamość

Śmiertelny wypadek w miejscowości Udrycze-Wola. 30-letni pieszy zginął na miejscu

W miejscowości Udrycze-Wola 30-letni mieszkaniec gminy Stary Zamość został potrącony przez samochód marki Audi. W wyniku odniesionych obrażeń mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Policja wyjaśnia dokładne okoliczności tego wypadku.

Wczoraj wieczorem na drodze wojewódzkiej numer 843 w miejscowości Udrycze-Wola doszło do tragicznego wypadku drogowego. Jak informuje zamojska komenda, zgłoszenie o zdarzeniu otrzymali około godziny 22:00.

– Policjanci skierowani w rejon wskazany przez zgłaszającego potwierdzili, że doszło tam do potrącenia 30-letniego mieszkańca gminy Stary Zamość przez pojazd marki Audi – informuje aspirant sztabowy Katarzyna Szewczuk z zamojskiej Policji.

Niestety, w wyniku odniesionych obrażeń mężczyzna zginął na miejscu.

Do wypadku doszło na terenie niezabudowanym, gdzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 60 km/h. Wstępne ustalenia śledczych sugerują, że pieszy wtargnął na jezdnię z lewej strony, bezpośrednio przed nadjeżdżający pojazd. Dodatkowo, miejsce zdarzenia było nieoświetlone.

Za kierowcą Audi siedział 18-latek z gminy Skierbieszów. Przeprowadzone na miejscu przez policję badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna był trzeźwy w chwili wypadku.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Tragiczny wypadek w Chodlu. Trzy osoby poniosły śmierć na miejscu, a dwie trafiły do szpitala

Na drodze wojewódzkiej nr 843 przez wiele godzin po zdarzeniu panowały utrudnienia. Droga była zablokowana, a kierowcy musieli korzystać z objazdów. Funkcjonariusze wraz z prokuratorem i biegłym z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych prowadzili czynności na miejscu zdarzenia do późnych godzin nocnych.

Sprawa jest w dalszym ciągu badana przez policję, która dąży do dokładnego ustalenia wszystkich okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku.

śmiertelny wypadek w Udrycze-Wola
fot. Policja
nie żyje 30-latek potrącony przez Audi
fot. Policja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *