WiadomościZ regionuZamość

Zoo Nocą, czyli nocne zwiedzanie zamojskiego ogrodu zoologicznego

W najbliższy piątek, 14 lipca, zamojskie zoo zaprasza na nocne zwiedzanie w ramach akcji ZOO NOCĄ 2023.

Zamojski ogród zoologiczny do wspólnego zwiedzania zaprasza wszystkich bez względu na wiek. Wejściówki na nocną włóczęgę po zoo można zakupić w kasie głównej ogrodu wyłącznie w dniach 12 – 13 lipca, w godzinach 9:00 -18:00. Liczba miejsc jest ograniczona wiec warto się pospieszyć.

Spacer to nie jedyna atrakcja piątkowo – sobotniej nocy. Osoby biorące udział w akcji nocnego zwiedzania, będą mogły przenocować na terenie zoo pod namiotem – o ile taki zabiorą ze sobą. Miejsce rozbicia namiotu wskażą pracownicy zoo. Uczestnicy nocnego zwiedzania mogą wchodzić na teren ogrodu w piątek od godz. 18:00.

Pierwszym punktem nocnej przygody będzie spacer – głównie wśród zwierząt należących do gatunków aktywnych nocą. Następnie zaplanowana jest wspólna biesiada przy ognisku. Organizatorzy nie zapewniają prowiantu, więc trzeba zaopatrzyć się indywidualnie. Warto też pamiętać żeby nie dokarmiać zwierząt podczas zwiedzania, szczególnie tych aktywnych nocą…

>>> CZYTAJ TAKŻE: W środę startuje jubileuszowa edycja Kazimiernikejszyn

Po nocy w namiocie na terenie ogrodu zoologicznego, chętni będą mogli wziąć udział w porannej gimnastyce z trenerem fitness, która rozpocznie się o godz. 7.30, a także w porannym karmieniu zwierząt na terenie mini zoo.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie ogrodu zoologicznego w zakładce aktualności.

Zoo Nocą
fot. materiały organizatora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *