Piłka nożnaSport

Motor Lublin ogłasza plan przygotowań do sezonu 2023/24 Fortuna I ligi

Przed nami intensywne przygotowania pierwszej drużyny Motoru Lublin do nadchodzącego sezonu 23/24 Fortuna I Ligi. Żółto-Biało-Niebiescy ogłosili szczegółowy plan treningów i spotkań kontrolnych, który ma zapewnić im optymalne przygotowanie do startu w ligowych rozgrywkach.

Motor Lublin, po 13 latach nieobecności na zapleczu ekstraklasy, powraca i ogłasza plan przygotowań swojej pierwszej drużyny do nadchodzącego sezonu 23/24 Fortuna 1. Ligi. Żółto-Biało-Niebiescy rozpoczną przygotowania już 27 czerwca, kiedy to zawodnicy powrócą z zasłużonego urlopu i wznowią treningi. Pierwszy sparing odbędzie się 1 lipca przeciwko Górnikowi Łęczna, a trzy dni później drużyna uda się na obóz przygotowawczy do Kielc.

W trakcie zgrupowania, które potrwa od 4 do 8 lipca, Motorowcy rozegrają dwa mecze kontrolne. Pierwszym rywalem będzie Jagiellonia Białystok, a mecz zostanie rozegrany 4 lipca. Kolejnym przeciwnikiem będzie również drużyna z ekstraklasy – Korona Kielce, z którą Motor Lublin zmierzy się 7 lipca.

Po zakończeniu obozu przyjdzie czas na kolejne ważne starcia. 14 lipca w Lublinie Motor Lublin podejmie ukraińskiego ekstraklasowicza, Zorię Ługańsk. Dwa dni później, 16 lipca, Żółto-Biało-Niebiescy stawią czoła wicemistrzowi Polski Legii Warszawa w ośrodku Legia Training Center w podwarszawskich Książenicach.

Najważniejszym punktem harmonogramu jest oczywiście inauguracja Fortuna I Ligi, która odbędzie się w dniach 21-23 lipca.

fot. Motor Lublin

2 komentarze do “Motor Lublin ogłasza plan przygotowań do sezonu 2023/24 Fortuna I ligi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *