FestiwaleKulturaWiadomości

W środę startuje jubileuszowa edycja Kazimiernikejszyn

Jubileuszowa, dziesiąta edycja festiwalu Kazimiernikejszyn zapowiada się niezwykle atrakcyjnie dla miłośników polskiej muzyki. W malowniczych kamieniołomach Kazimierza, tuż nad Wisłą, wystąpią popularni artyści, zapewniając niezapomniane wrażenia muzyczne. Bilety na wydarzenie są jeszcze dostępne, więc warto się pospieszyć.

Podczas pięciu dni festiwalu, który rozpocznie się 12 lipca ze słuchawkami na uszach (od silent disco), uczestnicy będą mogli cieszyć się koncertami, spotkaniami autorskimi i różnorodnymi atrakcjami. Główna scena, jak co roku, stanie przy kamieniołomach, które tworzą unikalną atmosferę wydarzenia. W programie nie zabraknie znanych artystów, takich jak Kazimierska Orkiestra Dziadowska, Blenders, Nosowska, Vito Bambino, Kaśka Sochacka, Natalia Przybysz, Dubioza Kolektiv, Karaś/Rogucki, Paprodziad i Pęczak, Fisz Emade Tworzywo oraz Igo Walaszek. Na scenie pojawi się również legenda polskiej sceny rockowej – zespół Bajm.

Nie tylko muzyka będzie przyciągać uwagę uczestników festiwalu. Poza sceną odbędą się spotkania ze specjalnymi gośćmi, niecodzienne konkursy z udziałem Mariusza Kałamagi, warsztaty „uwalniające stres”, akcje przytulaniowe, „kąpiele w dźwięku”, strefy dla dzieci, konkursy przeciągania liny i wiele innych aktywności. To wyjątkowa okazja, aby spędzić czas wśród pięknej natury i czerpać radość z licznych atrakcji.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Muzyka, Pokoleniowość i Literatura. Trwa Festiwal Inne Brzmienia (Program)

Bilety na festiwal Kazimiernikejszyn są jeszcze dostępne w sprzedaży. Pięciodniowy „Przekarnet Polowy” kosztuje 709 złotych za osobę, najtańszy dwudniowy – 429 złotych, a trzy dniowy „Gruby Karnet” – 449 zł brutto.

3 komentarze do “W środę startuje jubileuszowa edycja Kazimiernikejszyn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *