niedziela, 28 czerwca, 2026
LubelskieNa sygnaleWiadomości

Policjanci z Bełżyc przejęli dużą ilość narkotyków

28-letni mieszkaniec Bełżyc trafił do tymczasowego aresztu po tym, jak policjanci znaleźli przy nim kilogram marihuany.

Do interwencji doszło w poniedziałek, 12 maja, kiedy to policjanci dowiedzieli się, że jeden z mieszkańców Bełżyc może być w posiadaniu znacznej ilości narkotyków. Funkcjonariusze natychmiast podjęli działania w celu weryfikacji informacji.

Podczas obserwacji zauważyli mężczyznę poruszającego się samochodem marki Audi. Zatrzymanie miało miejsce w pobliżu jego miejsca zamieszkania.

28-latek nie spodziewał się wizyty mundurowych. W trakcie przeszukania jego pojazdu i mieszkania, policjanci znaleźli kilogram marihuany, która była starannie ukryta. Narkotyki zostały zabezpieczone i trafiły do dalszych badań.

Natomiast mężczyzna trafił do policyjnej celi. Następnie został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków. Na wniosek prokuratora, sąd zdecydował o aresztowaniu go na trzy miesiące.

Grozi mu do 10 lat więzienia.

Fot. Policja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *