sobota, 27 czerwca, 2026
LublinNa sygnaleWiadomości

30-letni lublinianin wpadł z dużą ilością narkotyków

Blisko kilogram marihuany i mefedronu – tyle znaleźli policjanci w mieszkaniu 30-letniego lublinianina. Mężczyzna wpadł w ręce funkcjonariuszy pod koniec ubiegłego tygodnia w centrum miasta.

Akcję przeprowadzili kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji i I Komisariatu w Lublinie. Mundurowi podejrzewali, że mieszkaniec Lublina może posiadać spore ilości narkotyków – i nie pomylili się. Podczas przeszukania jego mieszkania znaleźli i zabezpieczyli niemal kilogram środków odurzających, w tym marihuanę i mefedron.

30-latek trafił prosto do policyjnej celi. W piątek, 28 marca, usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków oraz uczestnictwa w ich obrocie. Policja i prokuratura wystąpiły o tymczasowy areszt, a sąd przychylił się do tego wniosku. Najbliższe trzy miesiące mężczyzna spędzi za kratami.

Grozi mu do 10 lat więzienia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *