LublinWiadomości

Zmiany w organizacji ruchu w związku z festiwalem Re:tradycja – Jarmark Jagielloński

W dniach 18-20 sierpnia ul. Królewska zostanie całkowicie wyłączona z ruchu. Zmiany obejmują zarówno samochody osobowe, jak i komunikację miejską.

W związku z nadchodzącym festiwalem Re:tradycja – Jarmark Jagielloński, mieszkańcy i goście miasta powinni przygotować się na czasowe zmiany w organizacji ruchu. Ul. Królewska zostanie zamknięta od piątku, 18 sierpnia, od godz. 18.00 aż do zakończenia festiwalu w niedzielę, 20 sierpnia.

Warto przypomnieć, że również w ostatni weekend wakacji, ul. Królewska na odcinku od ul. Bajkowskiego do ul. Podwale będzie niedostępna dla ruchu. Wyjątkiem są pojazdy komunikacji miejskiej oraz rowerzyści. Kierowcy mają możliwość skorzystania z objazdu przez ul. Bajkowskiego w kierunku ul. Lubartowskiej. Do posesji można dojechać od strony ul. Wyszyńskiego. Dla taksówek przygotowano dojazd od ul. Wyszyńskiego oraz dwa postoje – na ul. Królewskiej oraz Bajkowskiego.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Przebudowa ul. Zana w Lublinie. Miasto ogłasza przetarg na opracowanie dokumentacji

Taka organizacja ruchu obowiązuje od godz. 18.00 w piątek aż do końca dnia w niedzielę, 27 sierpnia.

– Tak jak do tej pory, Straż Miejska patroluje ulicę oraz informuje kierowców o obowiązujących zmianach – informuje Justyna Góźdź z lubelskiego Ratusza.

2 komentarze do “Zmiany w organizacji ruchu w związku z festiwalem Re:tradycja – Jarmark Jagielloński

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *