LublinWiadomości

Lubelscy siatkarze będą promować jazdę komunikacją miejską. Można zdobyć bilet na mecz

W czwartek, 21 marca, w godz. 10:00 do 12:00 siatkarze Bogdanki LUK Lublin, w ramach organizowanej przez lubelski Zarząd Transportu Miejskiego akcji, będą podróżować wybranymi liniami komunikacji miejskiej. Na pasażerów czekają liczne atrakcje, w tym darmowe bilety na najbliższy mecz i możliwość wykonania wspólnego zdjęcia z zawodnikami.

Co łączy tak odległe dziedziny jak komunikację miejską i siatkówkę? Na pierwszy rzut oka wydaje się, że niewiele, ale jak podkreślają organizatorzy akcji, zarówno dla siatkarzy na boisku, jak i dla pasażerów korzystających z usług transportu zbiorowego, ważna jest dobra komunikacja.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Dzieci powitają wiosnę przed lubelskim Ratuszem

Właśnie to hasło: „Na boisku i w mieście ważna jest dobra komunikacja” przyświeca kampanii promocyjnej zorganizowanej przez Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie i występujący w siatkarskiej elicie klub Bogdanka LUK Lublin.

– Celem kampanii, która łączy w sobie zarówno aspekt sportowy jak i tematykę transportu publicznego, jest przede wszystkim budowa korzystnego wizerunku lubelskiej komunikacji miejskiej jako komfortowej, szybkiej, ekologicznej, wiarygodnej i niezawodnej. Z drugiej strony kampania promuje klub i jego prospołeczną postawę – tłumaczy Monika Fisz z Zarządu Transportu Miejskiego.

Najważniejszym elementem kampanii są wspólne działania klubu i organizatora, czyli lubelskiej komunikacji miejskiej, zachęcające z jednej strony do korzystania z przejazdów autobusami i trolejbusami, a z drugiej do uczestnictwa w wydarzeniach sportowych z udziałem Bogdanka LUK Lublin.

W ramach tej inicjatywy, w czwartek, 21 marca, od godz. 10:00 do 12:00 zawodnicy Bogdanki LUK Lublin będą podróżować wybranymi liniami komunikacji miejskiej i rozdawać zainteresowanym pasażerom bilety na najbliższy mecz, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 24 marca – lubelscy siatkarze zmierzą się w hali Globus z AZS Olsztyn. Ale to nie wszystko. Poza pulą biletów, siatkarze będą także rozdawać autografy. Dla kibiców będzie to również okazja do wykonania wspólnego zdjęcia z zawodnikami.

Siatkarzy będzie można spotkać w autobusie linii nr 13 na trasie os. Poręba – Paderewskiego i z powrotem.

>>> CZYTAJ RÓWNIEŻ: Bogdanka LUK Lublin pokonała na wyjeździe PSG Stal Nysa 3:1 i jest coraz bliżej fazy play-off

Ambasadorami kampanii są lubelscy siatkarze i jednocześnie reprezentanci Polski. Swojego wizerunku użyczyli: rozgrywający Marcin Komenda, atakujący Mateusz Malinowski, środkowy bloku Marcin Kania i przyjmujący Tobias Christian Brand.

Kampania potrwa do końca kwietnia.

W ubiegłym roku z usług lubelskiej komunikacji miejskiej skorzystało ponad 105 milionów pasażerów.

Lubelscy siatkarze będą promować jazdę komunikacją miejską. Można zdobyć bilet na mecz
Lubelscy siatkarze będą promować jazdę komunikacją miejską. Można zdobyć bilet na mecz

Jeden komentarz do “Lubelscy siatkarze będą promować jazdę komunikacją miejską. Można zdobyć bilet na mecz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *