LublinWiadomości

Paliwo po 4,99 zł za litr? Jedna ze stacji w Lublinie przygotowała dla kierowców wyjątkową promocję

Grupa Unimot, właściciel sieci stacji AVIA w Polsce, z okazji zbliżających się wakacji przygotowała dla kierowców wyjątkową ofertę. W najbliższy piątek, 21 czerwca, na stacji paliw przy ul. Czechowskiej 19A w Lublinie, benzynę Pb95 oraz olej napędowy ON będzie można zatankować w cenie 4,99 zł za litr.

Wakacje tuż za rogiem, a wraz z ich nadejściem pojawiają się sezonowe obniżki paliw, zachęcające kierowców do zatankowania „do pełna” przed wyjazdem na upragniony urlop.

Jako jedna z pierwszych, obniżkę zapowiedziała już m.in. Grupa Unimot, właściciel sieci stacji AVIA w Polsce, posiadająca również punkt w Lublinie. W ramach akcji promocyjnej na stacji przy ul. Czechowskiej 19A zatankujemy taniej. Promocja ma jednak ograniczenia czasowe i ilościowe.

Specjalna oferta będzie dostępna dla kierowców tylko w piątek, 21 czerwca, i tylko w godzinach od 16:00 do 18:00. Promocja dotyczy zarówno benzyny Pb95 jak i oleju napędowego, a w cenie 4,99 zł za litr nalejemy przy jednorazowym tankowaniu maksymalnie 50 litrów paliwa.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Orlen podsumowuje 8 lat istotnych zmian. Daniel Obajtek: To był czas budowy koncernu multienergetycznego

– Umacniamy naszą pozycję na rynku skutecznie odpowiadając na potrzeby naszych klientów. Okres wakacyjny to doskonały czas na uruchomienie promocji cenowych, ponieważ wiele osób planuje wyjazdy i poszukuje możliwości oszczędności na tankowaniu paliwa. Chcemy, aby odwiedzający nas kierowcy mogli cieszyć się wakacyjnymi podróżami, nie martwiąc się o wysokie koszty tankowania Promocja ma na celu nie tylko przyciągnięcie nowych kierowców, ale także podziękowanie stałym klientom AVIA za ich lojalność – mówi Michał Hojowski, wiceprezes zarządu Unimot S.A.

Kierowcy, którzy będą chcieli skorzystać z promocji – a tych z pewnością nie zabraknie – powinni uwzględnić możliwe zwiększone natężenie ruchu w tym czasie na stacji i uzbroić się w cierpliwość.

AVIA to europejska sieć stacji paliw, obecna na rynku od ponad 90 lat. Obecnie posiada blisko 3200 stacji paliw w 15 krajach Europy. Markę AVIA wprowadziła do Polski w 2016 roku Grupa Unimot.

fot. pixabay – zdjęcie ilustracyjne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *