LublinNa sygnaleWiadomości

Pies „żołnierz” wywąchał 3 kg marihuany w domu 31-latka z Lublina

Policjanci z 3 Komisariatu zatrzymali 31-letniego mieszkańca Lublina. W jego domu mundurowi znaleźli blisko 3 kg marihuany, co wystarczyłoby na przygotowanie niemal 12 tysięcy porcji dilerskich. W przeszukaniu policjantom pomagał wojskowy pies.

W ostatnich dniach, funkcjonariusze z 3 Komisariatu Policji w Lublinie dokonali zatrzymania związanego z handlem narkotykami.

W wyniku działań operacyjnych mundurowi ustalili, że na terenie jednej z lubelskich posesji może znajdować się znaczna ilość substancji psychoaktywnych. Jak się okazało, ich podejrzenia były słuszne.

– Operacyjni dokonali przeszukania domu jednorodzinnego. Okazało się, że mieszkającym tam 31-latek posiadał blisko 3 kilogramy narkotyków. Taka ilość pozwoliłaby na sporządzenie blisko 12 tysięcy porcji dilerskich marihuany – informuje młodszy aspirant Małgorzata Skowrońska z lubelskiej Policji.

W akcji przeszukania uczestniczył również przewodnik z psem służbowym z Żandarmerii Wojskowej, który pomógł w odnalezieniu nielegalnych substancji.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Poniatowa: Duża ilość narkotyków znaleziona w piwnicy 37-latka

Zatrzymany 31-letni mieszkaniec Lublina usłyszał już zarzuty. Zgodnie z decyzją sądu mężczyzna został tymczasowo aresztowany na okres dwóch miesięcy. Teraz czeka go proces sądowy.

Za posiadanie znacznej ilości substancji odurzających grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Pies Żandarmerii Wojskowej znalazł narkotyki w domu 31-latka z Lublina
fot. Policja | Pies Żandarmerii Wojskowej wywąchał narkotyki w domu 31-latka z Lublina
Pies Żandarmerii Wojskowej znalazł narkotyki w domu 31-latka z Lublina
fot. Policja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *