Na sygnaleOpole LubelskieWiadomościZ regionu

Poniatowa: Duża ilość narkotyków znaleziona w piwnicy 37-latka

Kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie oraz Wydziału Kryminalnego z Opola Lubelskiego zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o posiadanie znacznych ilości narkotyków. W jego piwnicy mundurowi znaleźli 1000 działek dilerskich marihuany oraz substancje psychotropowe.

Na początku ubiegłego tygodnia, działania kryminalnych z Lublina i Opola Lubelskiego doprowadziły do zatrzymania mieszkańca gminy Poniatowa. W trakcie przeszukania piwnicy 37-latka, funkcjonariusze odkryli 1000 porcji dilerskich marihuany oraz substancje psychotropowe.

Postępowanie w tej sprawie było efektem długotrwałych ustaleń i analiz policyjnych. Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających i substancji psychotropowych. Zgodnie z postanowieniem Sądu Rejonowego w Opolu Lubelskim, podejrzany został umieszczony w areszcie tymczasowym na okres trzech miesięcy.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Hodowali konopie w owocowym sadzie. Policja przejęła ponad 14 kilogramów marihuany

Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających, 37-latkowi grozi surowa kara. Zgodnie z obowiązującym prawem, mężczyzna może spędzić nawet do 10 lat za kratami.

Policja kontynuuje działania zmierzające do rozbicia grupy, która mogła być zaangażowana w dystrybucję narkotyków.

Narkotyki w piwnicy 37-latka z Poniatowej
fot. Policja | 37-latek z Poniatowej zatrzymany za posiadanie znacznej ilości narkotyków

2 komentarze do “Poniatowa: Duża ilość narkotyków znaleziona w piwnicy 37-latka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *