LublinWiadomości

Targi Kawy, Czekolady i Herbaty, czyli weekend pełen aromatu i pasji

Już w ten weekend w Lubelskim Centrum Konferencyjnym smakosze i pasjonaci będą mieli unikalną okazję do zanurzenia się w świecie kawy, herbaty i czekolady. Startują Targi… Kawy, Czekolady i Herbaty.

W najbliższą sobotę i niedzielę Lubelskie Centrum Konferencyjne zamieni się w raj dla miłośników kawy, czekolady i herbaty. Wicemarszałek Zbigniew Wojciechowski oficjalne otworzy wydarzenie, które zgromadzi nie tylko lubelskich, ale również ogólnopolskich wystawców.

To nie tylko okazja do zakupienia pełnych aromatu produktów. Targi oferują różnorodne atrakcje, od warsztatów prowadzonych przez ekspertów, przez dyskusje na tematy literackie, aż po galerie fotografii. Przewidziano aż trzy specjalne strefy dla uczestników: Strefę Sprzedaży z asortymentem od sprawdzonych producentów z całej Polski i zagranicy, Strefę Relacji, gdzie będzie można podyskutować o pasjach, talencie i literaturze przy filiżance kawy, oraz Strefę Edukacji, gdzie odbywać się będą prelekcje i cuppingi.

Jeżeli chodzi o wystawców, to już teraz możemy potwierdzić udział m.in. cukiernio-piekarni Paté, manufaktury Sękacz Podlaski GFN, Restauracji Koncertowa oraz rodzinnych gospodarstw takich jak Ale Ziółko, czy lubelskiej kawiarni Cyngwajs.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Pielgrzymki, marsze i uroczystości. W weekend możemy spodziewać się sporych utrudnień w ruchu

Wstęp na targi jest całkowicie darmowy, więc to doskonała okazja, aby spędzić weekend w aromatycznym i pasjonującym otoczeniu. W sobotę, 2 września, wydarzenie potrwa od 10:00 do 18:00, a w niedzielę od 10:00 do 17:00.

Organizatorami są Lubelski Festiwal Kawy, Lubartowska 77 oraz Jarmark Lubelski.

HARMONOGRAM:
Targi Kawy Herbaty i Czekolady
fot. materiały organizatora | Targi Kawy, Czekolady i Herbaty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *