EdukacjaLublinWiadomości

Uniwersytet Przyrodniczy zaprasza na Dzień Otwartych Drzwi

Już w najbliższy czwartek, 7 marca, uczniowie szkół ponadpodstawowych oraz studenci innych uczelni będą mieli okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną i kulturalną lubelskiego Uniwersytetu Przyrodniczego. Dzień Otwartych Drzwi rozpocznie się o godz.10.00 i potrwa aż do wieczora.

Organizatorzy wydarzenia przygotowali dla odwiedzających szereg różnego rodzaju atrakcji, w tym warsztaty, pokazy i prezentacje. Kandydaci na studentów będą mogli spotkać się z przedstawicielami interesujących ich wydziałów i kół naukowych, którzy swoją naukową działkę będą starali się przedstawić z jak najbardziej inspirującej strony: Koło Naukowe Biologów zaoferuje na przykład odwiedzającym analizę kolorystyczną sylwetki i możliwość sporządzenia prostego kosmetyku, a na stoisku Wydziału Nauk o Zwierzętach wyrabiane będą świece woskowe. Liczne wydziały i koła naukowe przygotowały konkursy z nagrodami oraz różnego rodzaju doświadczenia, zaś członkowie Zespołu Pieśni i Tańca „Jawor” przywitają gości Dnia Otwartego ubrani w stroje ludowe z całej Polski.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Konferencja, którą poprowadzi sztuczna inteligencja. W Lublinie staruje Check IT

Wszyscy odwiedzający, bez względu na zainteresowania naukowe, będą mogli wziąć udział w pokazach wytwarzania czekolady oraz parzenia kawy w przedwojennych syfonach, a także skorzystać z okazji stworzenia instagramowej czy tiktokowej rolki w fotobudce 360°.

Szczegóły wydarzenia dostępne są na dedykowanej podstronie.

fot. Uniwersytet Przyrodniczy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *